Dobré ráno,
vítejte na stránkách panoramisimo.info, jejichž cílem je prezentace panoramatických fotografií z atraktivních lokalit za účelem inspirace k jejich návštěvě. Můžete zde ochutnat zajímavé pohledy z výšin, rozhleden a vyhlídek v pohodlí vašeho domova a rozhodnout se, zda některé místo nestojí za návštěvu "in natura". Pro takový případ jsou obrázky doplněny GPS souřadnicemi, odkazem na mapu, jakož i tipy na cestu pro snazší plánování výletu.

Ale dost okolků, pojďme k věci. Pomocí navigace výše přejděte do "Galerie", vyberte si lokalitu a kliknutím na náhled otevřte. Nebo použijte mapu níže a klikněte na zvolenou lokalitu. Ovládání přehrávače je intuitivní, kdo by si přesto nevěděl rady nechť prostuduje návod zde. K prohlížení není třeba instalovat žádné rozšíření prohlížeče. Jedinou podmínkou je povolený JavaScript. Pokud jej povolený nemáte a nevíte si rady s nastavením postupujte dle návodu zde.

Když narazíte při prohlížení na nějaký problém, nebo vás napadne nějaké vylepšení, neváhejte a zanechte vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře zde.

Příjemné prohlížení

panoramisimo.info  |  © 2014-2020 P.d.P.